e
sv
konu13

Ekrana Yakından Bakanların Karşılaşabileceği Göz Rahatsızlıkları

howimet Tüm Yazılarını Gör

2140 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiactivePDF Inc

Samsung hayranları bir süredir Galaxy S serisinin yeni modellerine dair gelecek bilgileri bekliyordu. Şubat ayında yapılacak resmi duyuruyla gün yüzüne çıkması beklenen Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerine dair yeni detayların yanı sıra Note serisi için de ilk sızıntı gerçekleşti. Bir Twitter kullanıcısı,Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 5G ve Galaxy Note 10 ekran boyutları bugün itibarıyla sızdırdı.
Samsung’un içerisinde aldığı bilgileri yayınlamasıyla ünlenen Twitter kullanıcısı Ice Universe, yeni iddialarla gündeme geldi. Bugün sabaha karşı paylaştığı gönderiyle yeni modellerin ekran boyutlarını paylaşan Ice Universe, birçok mecraya konu oldu. Gerçek kimliği bilinmeyen Twitter kullanıcısı, daha önce Samsung’a dair verdiği birçok ön bilgide doğru çıkmış ve böylece oldukça ünlenmişti.

YouTube Karanlık Mod Bugün Android Kullanıcılarına Tam Olarak Sunulmaya Başladı

Samsung hayranları bir süredir Galaxy S serisinin yeni modellerine dair gelecek bilgileri bekliyordu. Şubat ayında yapılacak resmi duyuruyla gün yüzüne çıkması beklenen Galaxy S10...


Güney Koreli teknoloji devinin şubat ayında yapacağı duyuruyla Galaxy S10 serisinin tüm üyelerini tanıtacağı bilinenler arasında yerini alırken, şirketin bu yıl daha önce görmediğimiz sayıda S modelle raflardaki yerini alacağı, dile getirilen iddialar arasında daha önce kendine bulmuştu. Tüm modellere dair ekran boyutlarını öğrendiğini belirten Ice Universe ise hemen aşağıdaki bilgileri paylaştı.
Konu 1 İç
Çinli teknoloji devi Huawei, kullanıcılara daha kaliteli bir deneyim yaşatmak amacıyla geliştirdiği EMUI 9.0 güncelleme resmen yayınladı. Şirket, resmi Twitter’dan hesabından yaptığı paylaşımda güncellemeyi alacak cihazları da açıkladı.

 • Videomuzda incelediğimiz bu uygulamanın güvenlik riskleri oluşturması sebebiyle test cihazımızda deneme yaptık.
 • WhatsApp’ın telefonu yanında bulunmayan insanların iletişime devam edebilmesi için çıkardığı özellik bazı geliştiricilerin gizliliğe müdahele isteğiyle birleşti, ortaya “Whatsapp for Whatscan” çıktı.
 • 2017 yılında dünyanın en büyük 4. telefon markası olarak gösterilen ve toplamda 35 ülkede resmen faaliyet yürüten OPPO, Türkiye’deki ofisini resmen açtı. İstanbul Ataşehir’de ofisini kuran OPPO, hem akıllı telefonlarını hem de diğer ürünlerini ülkemizde satışa sunacak.

Youtube Yeniliklerine Devam Ediyor

Huawei marka telefonlara özel olarak geliştirilen EMUI 9.0, yapay zeka destekli öngörü teknolojisi sayesinde önemli işlemsel komutları daha hızlı ve etkin bir biçimde optimize ediyor.

Hemen o filtrelerden bahsetmek lazım. Video çekim seçeneklerinin en çok öne çıkarılanı AI renk adı verilen inanılmaz özellik. Bu özellik ile odakladığınız bir obje dışındaki her yer siyah beyaz oluyor ve bunu anlık olarak hemde kusursuz bir şekilde yapabiliyor. Bu özellik lansman sırasında da üstüne basa basa gösterilmiş ve çok büyük beğeni almıştı. Mate 20 Pro’da yer alan AI yakınlaştırma özelliği ise bambaşka bir deneyimi size sunuyor. Bu özellik sayesinde herhangi bir nesneye kilitleme yaptığınızda odak oradan hiç bir şekilde kaymıyor ve otomatik uzaklaşma ya da yakınlaşma yapabiliyor. Bu özelliği yerinde duramayan objeler için rahatlıkla kullanabilir ve muhteşem sonuçlar ortaya çıkar.

4K Kalitesinde Sürüngenleri İnceledik !

Google Maps tarzı oyunlara, gerçek zamanlı strateji oyunlarına ve klasik Dungeon Keeper bayılıyorum. Bu oyun bahsettiğim formül sıra olarak takip ediyor.”Dünyanın dört...


2017 yılında dünyanın en büyük 4. telefon markası olarak gösterilen ve toplamda 35 ülkede resmen faaliyet yürüten OPPO, Türkiye’deki ofisini resmen açtı. İstanbul Ataşehir’de ofisini kuran OPPO, hem akıllı telefonlarını hem de diğer ürünlerini ülkemizde satışa sunacak.

2019 Yılında’da Yeni Özellikler Gelecek

Ve son olarak Mate 20 Pro’nun galerisinde de yapay zeka tam anlamıyla görev yapıyor. Galeri üzerinde videoların analiz otomatik olarak analiz ediliyor ve bu analizler sayesinde muhteşem klipler hazırlayabiliyorsunuz. Bu işlem sırasında Yapay Zeka videolardaki yüzleri önce tanıyor, sonrasında kişiye özel klipler hazırlıyor. Hatırlatmakta fayda var ki bu işlem sadece Mate 20 Pro’yu şarja taktığınız zaman çalışıyor.

Color Flash Light

Color Flashlight, el fenerine ihtiyaç duyduğunuzda size yardım edebilecek olan basit ama son derece yararlı bir Android uygulama. Üstelik uygulama diğer el feneri uygulamalarından...

2017 yılında dünyanın en büyük 4. telefon markası olarak gösterilen ve toplamda 35 ülkede resmen faaliyet yürüten OPPO, Türkiye’deki ofisini resmen açtı. İstanbul Ataşehir’de ofisini kuran OPPO, hem akıllı telefonlarını hem de diğer ürünlerini ülkemizde satışa sunacak.

ve son olarak Mate 20 Pro’nun galerisinde de yapay zeka tam anlamıyla görev yapıyor. Galeri üzerinde videoların analiz otomatik olarak analiz ediliyor ve bu analizler sayesinde muhteşem klipler hazırlayabiliyorsunuz. Bu işlem sırasında Yapay Zeka videolardaki yüzleri önce tanıyor, sonrasında kişiye özel klipler hazırlıyor. Hatırlatmakta fayda var ki bu işlem sadece Mate 20 Pro’yu şarja taktığınız zaman çalışıyor.

Günümüzde, bir yerden bir yere giderken toplu taşıma araçlarını kullandığımızda ya da güzel bir yürüyüş yapmak istediğimizde bizi dünyanın diğer seslerinden alıp sevdiğimiz müzikle buluşturan kulaklıklarımız olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer alıyor. Pek çoktan farklı türde bulunan bu kulaklıklar, son dönemde kablo derdinden de kurtularak tamamen kablosuz kulaklıklar oldular. Bugün size tanıtacağımız kulaklık ise bunlardan daha fazlası.

Sadece Android sürümü bulunan uygulama, WhatsApp Web istemcisinin QR kodunu kullanarak kendini bilgisayar gibi gösteriyor. Android yüklü cihaza yüklediğiniz bu uygulamayı açtığınızda size gösterdiği QR kodu herhangi bir cihazın WhatsApp’ını açıp Web kısmından kodu okuttuğunuzda tüm mesajlarına erişebiliyorsunuz. Bu işlemi yaptığınızda mesajlarına ulaştığınız cihazın bildirim panelinde Web istemcisinin etkin olduğu görülüyor ve kapatma seçeneği de mevcut.

Günümüzde, bir yerden bir yere giderken toplu taşıma araçlarını kullandığımızda ya da güzel bir yürüyüş yapmak istediğimizde bizi dünyanın diğer seslerinden alıp sevdiğimiz müzikle buluşturan kulaklıklarımız olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer alıyor. Pek çoktan farklı türde bulunan bu kulaklıklar, son dönemde kablo derdinden de kurtularak tamamen kablosuz kulaklıklar oldular. Bugün tanıtacağımız kulaklık daha fazlasıdır.

Arkadaş ortamlarında yanınızda bir hoparlör olması ve bu hoparlörle arka fona güzel bir müzik açmak çok eğlenceli oluyor. İşte, bugün size tanıtacağımız bluetooth kulaklık, aynı zamanda hoparlör görevi görüyor.

Hem kulaklıkta hem de hoparlörde kaliteli bir ses deneyimi sunmayı başaran Bix BH1 bluetooth kulaklığı daha fazla merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Kışın Sahilleri Kasıp Kavuran Yeni Takvim Çekimleri

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478